Kristal Türkiye Kurumsal

Franchising

Kristal Gayrimenkul, yedi yıllık tecrübesi ile sektörde hızla yükselmeye ve yenilenen ‘’KR TÜRKİYE’’ marka ismi ile ezber bozmaya devam ediyor.

Bu güne kadar bildiğiniz tüm franchise sistemlerini unutun. Diğer markaların sunduğu hizmetlerin toplamından daha fazlasını Kristal Türkiye' de bulacaksınız.

Türkiye’de kendi staj ofisine sahip ilk ve tek marka olan Kristal Türkiye, bu sayede gayrimenkul sektöründeki tüm süreçleri, yeni franchise alan ofislerine aktarmak için kapılarını açıyor.

Franchise ofislerimizde çalışan gayrimenkul danışmanları, Kristal Türkiye Staj Ofisi’ nde evrak yönetimi, recruiting ve gayrimenkul sektörüne dair bilinmesi gereken tüm eğitimleri alabilecek ve  kazanacakları saha deneyimleri ile  gayrimenkul sektörüne daha ilk günden imtiyazlı bir başlangıç yapmış olacaklardır.

Bir başka ilk olarak;  her bir ofisimizde görev alacak Eğitim Koçlarımız, danışmanlarımıza süresiz ve bire bir koçluk desteği sunacağından, müşterilerimiz tüm ofislerimizden aynı kalitede hizmet alabilecek.

Sektörde bir ilke daha imza atarak, tek çatı altında erişime açtığımız Mimarlık, Hukuk, Mali Müşavirlik, Sigorta ve Müşteri İlişkileri departmanlarımız, tüm franchise ofislerimize, danışmanlarımıza  ve müşterimize kesintisiz hizmet sağlayacaktır.

Tüm bunlara ilave olarak; ulusal yada uluslararası başka hiçbir gayrimenkul markasının, franchise ofislerine sunmadığı ‘’Yabancı Yatırım Danışmanlığı’’ hizmetini sağlamanın da haklı gururunu yaşıyoruz.

Kristal Türkiye’nin size sunduğu tüm bu eşsiz destek ve hizmetler ile başarı hep sizinle olacak!

Gelin, sizde Türkiye’nin en güvenilir gayrimenkul markası Kristal Türkiye’nin ofisi olun, sizin de kariyeriniz parlasın!

Bize ulaşın